השכרת ציוד הגברה

מתמחים בהגברה. רמקולים חזקים לאירועים גדולים, רמקולים קטנים לאירועים קטנים. כנסים והרצאות. מיקסרים אנלוגים ודיגיטלים. מיקרופונים מכל הסוגים לכל מטרה.

הפקת אירוע בכל גודל שהוא ולכל מטרה אפשרית, אם במסגרת של יום הולדת משפחתי בחיק הטבע בהיקף של 30 איש או חגיגות 50 שנה לבית הספר בהשתתפות 400 תלמידים, מצריכים ציוד הגברה איכותי ובקנה מידה המותאם לגודל ומטרת האירוע.

מהו ציוד הגברה הניתן להשכרה?

ציוד הגברה לאירוע כולל בתוכו מגוון רחב של מוצרים שיש בהם צורך באירועים שונים. בעיקר מדובר על: רמקולים להשכרה, השכרת מיקרופון אלחוטי, השכרת רמקולים על סטנד, השכרת בידורית ניידת, השכרה של סאב וופר ועוד.

כיצד יודעים איזה ציוד הגברה להשכיר?

הבחירה של איזה ציוד הגברה להשכרה אתם צריכים תלויה קודם כל בכם, על פי הבנתכם את גודל האירוע, סוג המשתתפים בו והיקף הצרכים שלכם לאותו האירוע. מעבר לכך חברת השכרת ציוד הגברה מקצועית תמיד תידע כיצד לייעץ עבורכם מה כדאי להוסיף ואפילו על מה כדאי לוותר מבין כל הציוד שאתם חשבתם כמתאימים לאירוע.

כיצד משכירים ציוד הגברה לאירועים?

השכרת הציוד יכולה להתבצע בשתי דרכים:

איסוף עצמי – אתם מגיעים לאסוף את ציוד ההגברה הדרוש עבורכם ואחראים על התקנה שלו בשטח האירוע, תפעול שלו והחזרה של כל הציוד תקין ופעיל על פי מה שסוכם עם חברת ההגברה.

טכנאי בשטח – בנוסף לציוד ההגברה משכירים גם שירותי טכנאי הגברה מקצועי שדואג להגיע עם כל הציוד לשטח, להתקין אותו כראוי תוך כדי פיזור נכון בשטח האירוע, תפעול של הציוד וכמובן החזרה שלו באחריותו במצב תקין חזרה למחסני החברה.

מוסיקה בכל אירוע היא לב העניין והשכרת ציוד הגברה מתאים ונכון לאירוע שלכם יכול להיות ההבדל בין אירוע משעמם וחסר אנרגיה ובין כזה שכולם שמחים, פעילים ונהנים ממנו.

אנו מתמחים במתן שירותי הגברה לכל סוגי האירועים. במתן דגש על דיוק בזמנים יחס אדיב במיוחד מצד צוות הטכנאים.ולא פחות חשוב–אנו מתעסקים עם ציוד חדיש מהמותגים המובילים בתחום.

ציוד הגברה

צרו איתנו קשר

נייד: 052-7678639

נייד: 054-7791345

דוא”ל: 

כתובת למשלוח דואר: ת.ד 1511 בני ברק

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר

נייד: 052-7678-639

נייד: 054-7791-345

דוא”ל: 

כתובת למשלוח דואר: ת.ד 1511 בני ברק

מפת אתר