גליל 50מ' 2X1מ"מ כבל שטוח מוסתר עם שפכטל Polman HXFL20120WS
* כל המחירים כוללים מע"מ
*אנחנו מתחייבים למחיר הנמוך ביותר, במידה ומצאת מחיר זול יותר - השאר הודעה*
כבל שטוח מוסתראורך 50 מטררוחב 2 מ"מציפוי שפכטלהתקנה אסתטית ודיסקרטית
מק"ט:HXFL20120WSיצרן \ מותג:Polmanאורך:50 מטררוחב:2 מ"מסוג:כבל שטוח מוסתרציפוי:שפכטל
חדש באתר! משלוחים מהיום להיום! פרטים בקופה
*תיתכן תוספת מחיר בהתאם למרחק, משקל וגודל המוצר
מפרט טכני:
  • VOLTAGE AC 120V
  • RESISTANCE 72ohm/KM (1.0mm2 model)
  • LOAD CURRENT 10 Ampere
  • TEMPERATURE (-20 to 100 degree)
  • OVERSIZE Thickness 0.20mm-0.50mm x width 58/60mm